Iné obalové materiály (plastové obálky, vzduchové vankúše)

Materiálová pestrosť
Ochrániť tovar po každej stránke a zabezpečiť mu hygienické prostredie v akomkoľvek smere vám umožníme aj prostredníctvom ďalších obalových materiálov. V chránenej dielni PW Galanta zabalíme váš tovar manuálne alebo strojovo, takmer do čohokoľvek, vždy však dôsledne a dôkladne. Bez ohľadu na výber obalových materiálov, komplexné balenie a poskytnutie náhradného plnenia je u nás samozrejmosťou.

Iné obalové materiály – druhy a použitie

Plastové obaly a obálky

Plastové samolepiace obálky z nepriehľadného PVC ochránia zásielku dôkladne aj vo vlhkom a mokrom prostredí. Ľahší tovar plochých tvarov či dokumenty rôznych veľkostí budú v plastových obálkach v bezpečí počas celej cesty k svojmu adresátovi. Dokonale zalepené či prilepené k balíku pevne držia na rôznych povrchoch a zaznamenajú každý náznak pokusu o otvorenie.
Plastové obálky vám poskytneme aj v neštandardných prevedeniach, s potlačou na mieru.

Vzduchové vankúše ako výplň balenia

Predstavujú skvelý ochranný prvok určený na vyplnenie voľného priestoru v balíkoch a zaistenie tovaru proti pohybu. Zvlášť účinné pri krehkých predmetoch ako sklo, porcelán, elektronika, spotrebný tovar a iné, plastové alebo papierové vzduchové vankúše tlmia otrasy a nárazy, čím chránia výrobky pred poškodením. Zásluhou svojej nízkej hmotnosti, rôznym veľkostiam a minimálnemu odpadu sú vhodnou výplňou balíkov aj po ekonomickej a ekologickej stránke.