Obalové materiály

Vyberte si

Trvácne a spoľahlivé obalové materiály

Štandardizované i obaly na mieru

Pragmatické alebo imidžové balenia

Z(a)balíme pre vás všetko
Správne zbaliť či zabaliť produkt môže na úvod vyzerať veľmi jednoducho, keď si však premietnete, čo všetko má obal spĺňať, výber vhodného obalového materiálu môže aj potrápiť.

Aby obaly vašich produktov splnili všetky svoje funkcie od ochrany tovaru pri skladovaní, manipulácii, transporte až po predajný pult, kde majú prilákať pozornosť zákazníka a kde ich cesta zďaleka nekončí, je potrebné zobrať do úvahy množstvo aspektov.

Nemusíte sa však trápiť teóriou, ani zháňať praktické odporúčania od iných, stačí nám zodpovedať na naše otázky a my vám odporučíme vhodné obalové materiály presne pre váš podnikateľský zámer. Roky skúseností nám pomáhajú odporučiť vám vždy ten najoptimálnejší variant.

Prečo sú obalové materiály dôležité?

Ochrana tovaru prostredníctvom obalového materiálu pred mechanickými vplyvmi, klimatickými zmenami či biologickým pôsobením a zároveň zabezpečenie hygienickej nezávadnosti baleného tovaru počas jeho jednotlivých fáz je základom, ktorý musí spĺňať aj najjednoduchší obal.

Obalové materiály však okrem ochrany majú za cieľ aj informovať spotrebiteľa o charakteristikách produktu a zároveň prilákať jeho pozornosť pútavým prevedením.

Myslíme aj na vašu peňaženku a obalové materiály ponúkame v primeranej kvalite, v optimálnych množstvách, adekvátnom prevedení, so štandardnou trvácnosťou a ekonomickou efektívnosťou.

Výnimočné a zároveň vysoko účelové obaly z chránenej dielne PW Galanta sú navyše ekologické, čím prispievame nielen k spokojnosti vašej a vašich zákazníkov, ale aj k ochrane životného prostredia, ktoré nám nie je ľahostajné.

Obaly spĺňajúce všetky predpoklady úspechu vašich tovarov na trhu vám odporučíme, navrhneme a zrealizujeme podľa vašich požiadaviek a potrieb priamo v našej chránenej dielni. Ako to celé funguje?

Obalové materiály z chránenej dielne PW Galanta

Obalové materiály z našej chránenej dielne v štandardných prevedeniach a rozmeroch alebo presne na miery vašich produktov si môžete vybrať z nasledovných možností: