O spoločnosti PW Logistics Slovakia s.r.o.

PW Logistics Slovakia s.r.o. je chránená dielňa a na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2009. Hlavným podnikateľským zámerom je poskytovať služby v oblasti ručného balenia. V našej spoločnosti pracuje 5 pracovníkov so zdravotným postihnutím.

PW Logistics Slovakia s.r.o. logo

Našim klientom ponúkame kvalitu a komplexnosť. Najdôležitejšia je pre nás spokojnosť zákazníkov a aj našich zamestnancov.

Spoluprácou s nami podporujete ľudí, ktorí sú zdravotne znevýhodnení a zároveň si môžete uplatniť náhradné plnenie pre vašu spoločnosť.

Ručné balenie produktov je ekonomický spôsob balenia, ak nie je možné použiť baliace stroje. V našej prevádzke sme pripravení poskytnúť baliace kapacity podľa potrieb zákazníka a s tým ponúknuť aj skladovacie a manipulačné priestory. Našim prvoradým cieľom je odborne a kvalitne plniť požiadavky klientov.

Okrem baliacich prác vám vieme poskytnúť aj služby z oblasti potlače obalov a spracujeme pre vás aj firemné marketingové tlačoviny. Pripravíme koncept a dizajn balenia vašich výrobkov.

Veľkou výhodou spolupráce je taktiež možnosť zadania zákazky do chránenej dielne. Náhradné plnenie zadaním zákazky aktuálne ponúkame v oblastiach: